Оприлюднено нову трійку президентських виборів

Фонд “Українська політика” оприлюднив результати власного соціологічного дослідження про підтримку кандидатів на посаду президента України.

Відповідно до даних соціології фонду “Українська політика”, Юлія Тимошенко продовжує залишатися лідером симпатій українців, однак дещо послабила свої позиції і на даний момент за неї проголосувало б 10,3% громадян. Решта ж кандидатів навпаки нарощують свою електоральну підтримку.

Так, на друге місце президентських перегонів знову виходить Петро Порошенко з результатом 8,9% голосів. Наздоганяє його лідер Радикальної партії Олег Ляшко. За “радикала” готові проголосувати 8,4% українців.

Серед тих громадян, які вже точно визначилися брати участь у голосуванні, Тимошенко підтримують 13,8%, Порошенка – 10,1%, а Ляшка – 8,9%.

Якщо ж оцінювати результати дослідження електоральної підтримки без тих українців, які ще не визначилия зі своїм кандидатом, то вивиться, що голова “Батьківщини” потенційно отримає 19,5%, чинний президент  – 14,3% та лідер РПЛ –  12,6%.

Цікавим також є показник, який поазує причини підтримки українцями того чи іншого кандидата.

Серед трійки лідерів виборчик перегонів найбільшу довіру має Олег Ляшко, адже 35,1% виборців вірять головному “радикалу”. У Порошенка та Тимошенко цей показник 32% та 29,6% відповідно.

Лише 0,4% прихильників голосуватимуть за Порошенка, бо він говорить правду. 9,5% електорату за цим критерієм підтримають Тимошенко, а 48,6% виборців за цим показником обирають Ляшка.

Питання “народності” кандидата надзвичайно важливе для виборця лідера РПЛ. Підтримка народу і простих людей стала вирішальним для 49,8% прихильників голови Радикальної партії. За цим показником він значно випереджає опонентів. Порошенко і Тимошенко за цим пунктом обирають 1,8% та 16,2% виборців відповідно.

Одним з вирішальних факторів при виборі свого кандидата є його стать. Через те, що Юлія Тимошенко жінка, її підтримує 46,2% електорату.

Для Порошенка таким фактором є переконання виборців, що чинний президент повинен завершити розпочаті його командою реформи. Через за нього готові проголосувати 40,9% прихильників.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР писав, що з’явилася неоприлюднена соціологія, проведена на замовлення команди Гриценка.

 

загрузка...
Загрузка...