“Опозиційний блок” фінансують фіктивні підприємства, – ЗМІ

Партію “Опозиційний блок” минулого року, окрім надходжень з держбюджету та незначних внесків фізосіб, фінансували фіктивні фірми.

Зокрема, як йдеться у журналістському розслідуванні, яке вийшло на телеканалі Zik, фізичні особи перераховували кошти лише регіональним осередкам, і це були незначні суми.

У той же час, юридичні особи спонсорували Опоблок набагато активніше. Так, компанія “Агротрейдмаркет” перерахувала 2,55 млн гривень, “Полібудсервіс” – 1 мільйон гривень, ТОВ “Магден-плюс” – 1,1 мільйона гривень, “Гіперіон мега” – 1 мільйон гривень.

Як з’ясували журналісти, за зазначеними адресами розташування фірм “Гіперіон мега”, “Магден-плюс” та “Полібудсервіс” не було жодної.

Нагадаємо, раніше також стало відомо, що впродовж березня співголова Опоблоку  Юрій Бойко та лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко пропустили майже всі голосування у парламенті.

Також зазначимо, минуло року ЗМІ дізналися про фейкових спонсорів ВО “Батьківщина”. Як з’ясувалося більшість «вкладників» виявилися незаможними мешканцями столичних околиць, та нічого не знали про свою “благодійність”.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...