“Опозиційний блок” фінансують фіктивні підприємства, – ЗМІ

Партію “Опозиційний блок” минулого року, окрім надходжень з держбюджету та незначних внесків фізосіб, фінансували фіктивні фірми.

Зокрема, як йдеться у журналістському розслідуванні, яке вийшло на телеканалі Zik, фізичні особи перераховували кошти лише регіональним осередкам, і це були незначні суми.

У той же час, юридичні особи спонсорували Опоблок набагато активніше. Так, компанія “Агротрейдмаркет” перерахувала 2,55 млн гривень, “Полібудсервіс” – 1 мільйон гривень, ТОВ “Магден-плюс” – 1,1 мільйона гривень, “Гіперіон мега” – 1 мільйон гривень.

Як з’ясували журналісти, за зазначеними адресами розташування фірм “Гіперіон мега”, “Магден-плюс” та “Полібудсервіс” не було жодної.

Нагадаємо, раніше також стало відомо, що впродовж березня співголова Опоблоку  Юрій Бойко та лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко пропустили майже всі голосування у парламенті.

Також зазначимо, минуло року ЗМІ дізналися про фейкових спонсорів ВО “Батьківщина”. Як з’ясувалося більшість «вкладників» виявилися незаможними мешканцями столичних околиць, та нічого не знали про свою “благодійність”.