“Опоблок” заплатив Манафорту 1 мільйон доларів за співпрацю в 2014 році, – Bloomberg

Американський політолог Пол Манафорт в 2014 році співпрацював з “Опозиційним блоком”.

Про це йдеться в статті Bloomberg.

Контакти Манафорта з проросійськими політиками в Україні не обмежуються співпрацею з колишнім президентом Віктором Януковичем і Партією регіонів.

“Вже після того, як Янукович втік у Росію і анексії Росією Криму в 2014 році, Манафорт 17 разів повертався в Україну, отримавши не менше 1 млн дол. за допомогу в переобранні проросійських політиків”, – пише видання.

Через місяць після анексії Криму, Манафорт повернувся в Україну консультувати проросійську партію “Опозиційний блок” у парламентській виборчій кампанії 2014 року. Як повідомив виданню один з лідерів партії Нестор Шуфрич, Манафорт наполягав, що партія повинна одночасно виступати проти вступу України в НАТО і бути “голосом” проросійського населення на сході України.

За словами іншого представника партії, ім’я якого видання не наводить, Манфорт особисто затвердив партійний список кандидатів “Оппоблока” у депутати Верховної Ради.

Шуфрич повідомив, що партія заплатила Манафорту 1 млн дол. і, що він особисто відсвяткував з ним це подія за пляшкою коньяку в київському офісі політтехнолога.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прокуратура Нью-Йорка розслідує операції з нерухомістю Манафорта.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...