ООН повідомила про збільшення масштабів переміщення сільського населення у міста

В ООН повідомили про стрімке зростання кількості сільських мешканців, котрі вирішили перебратися до міст.

Масштаби переміщення населення стрімко ростуть, люди переїжджають з сільських районів в міські, з однієї країни в іншу. Багато рятуються від наслідків зміни клімату і конфліктом, інші переїжджають в пошуках кращого життя, гідної роботи і кращого майбутнього для своїх дітей. Велика частина мігрантів, в тому числі міжнародні, осідають у великих містах, – заявила перший заступник Генерального секретаря ООН Аміна Мохаммед, виступаючи перед Комісією з народонаселення та розвитку.

За її словами, стабільно високий рівень урбанізації спостерігається в Європі і Америці, подібні процеси також стрімко розвиваються й в Азії та Африці.

У доповіді Генсека ООН йдеться, що найбільше міст – в Північній Америці. Там городяни становлять 82 відсотки населення. Найменше міських жителів поки – в Африці і Азії. Але вже буквально до 2030 року в містах буде жити 47 відсотків населення Африки і 56 відсотків населення в Азії. У Європі до цього часу частка городян складе 77 відсотків.

Зі зростанням чисельності населення зростає і число мегаполісів. За прогнозами, до 2030 року в світі буде 40 міст з населенням понад 10 мільйонів чоловік. Сьогодні їх 33. Ще в 1990 році таких міст було всього 10.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР спрогнозував, яке майбутнє чекає на мешканців бюджетних київських багатоповерхівок, квартали з яких мешканці вже зараз називають “гетто”.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...