Омелян планує поєднати Ґданськ із Одесою швидкісною автомагістраллю

Міністр інфраструктури Володимир Омелян пообіцяв збудувати український відрізок автомагістралі, що дасть можливість з’єднати дорогою швидкісного руху Ґданськ і Одесу.

Про це під час візиту до міста Ярослав на південному сході Польщі заявив міністр інфраструктури Польщі Анжей Адамчик, – інформує Еспресо.

“Міністр Омелян поінформував під час зустрічі (в п’ятницю 22 червня – ред.), що український бік готує і приступить до реалізації великого дорожнього проекту, який поєднає Львів з Одесою з відгалуженням до Києва. Це буде автодорога швидкого руху. Ми сподіваємося, що це дасть можливість поєднати Одесу з портами Триміста (Ґданськ, Ґдиня, Сопот — ред.)”, – сказав Адамчик.

Він зазначив, що в наступному році році розпочнеться будівництво комерційної автомагістралі довжиною 80 км, яка об’єднає Львів з кордоном із Польщею у пункті пропуску “Корчова-Краківець”, до якого проходить автомагістраль А4.

Нагадаємо, міністерство інфраструктури України в межах транспортної стратегії планує до 2030 року повністю відмовитися від маршруток у їх нинішньому вигляді.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...