Олег Ляшко запропонував владі вийти подивитись як живуть люди

Ляшко-владі: Вийдіть подивіться, як люди живуть.

Про це повідомляє прес-сулжба Радикальної партії.

В Україні немає реальної судової реформи, бо жодна людина в країні не відчуває себе захищеною, наголосив Олег Ляшко. Політик навів у парламенті кілька прикладів беззаконня, про які дізнався від людей під час робочих поїздок Україною.

«Сьогодні в країні – повний бардак і бєспрєдєл! Бандити нападають на бабусь серед білого дня, залазять в хати і виносять майно, віджимають землі, а чиновники продовжують брати хабарі. У Перехрестівці на Сумщині, де існує понад 100 років науково-дослідне господарство «Надія», люди роками не можуть отримати державні акти на землю. Влада поклала око на кілька тисяч гектарів землі і продає за хабарі. Така ж ситуація і в Роменському районі. Всі знають, що беруть хабарі, але хабарників не саджають у тюрму. Де влада і правоохоронці? Де обіцяна Президентом Порошенком судова реформа? Чому простих українців ніхто не захищає?», – обурився Ляшко.

Лідер РПЛ переконаний, реальна судова реформа – це звільнення всіх суддів і обрання нових на прозорих конкурсах.

«Черкаський суд випустив замовника вбивства журналіста. Аналогічне рішення прийняв Кіровоградський суд – випустив замовника вбивства, якого затримали поліцейські. Ось результати реформ влади. І вони такі, бо з самого початку метою Порошенка було не повернення справедливості, а узурпація судової гілки влади. Тому ми не голосували за жоден законопроект, ініційований Президентом щодо так званої судової реформи. Суддів мають обирати люди на місцях, а не призначати у кабінетах за хабарі. Бо потім ці продажні пройдисвіти в мантіях випускають замовників вбивств. При Президентові Ляшку всі вбивці в тюрмі сидітимуть, а не жуватимуть рябчиків з ананасами під домашнім арештом!», – підсумував Ляшко.

Нагадаємо, Ляшко з трибуни заявив, що влада обманює селян щодо продажу землі.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...