Олег Ляшко у парламенті показав відео контрабанди лісу-кругляку на Одещині

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко у парламенті показав відео контрабанди лісу-кругляку на Одещині.

Про це повідомляє прес-служба Радикальної партії.

За дорученням Олега Ляшка депутати Радикальної партії Андрій Лозовий, Ігор Мосійчук, Дмитро Лінько, а також народний депутат Євген Дейдей зупинили контрабанду лісу-кругляку через порт в Рені на Одещини. Необроблений ліс, який за документами проходив як деревина, баржами мав прямувати до Румунії. Депутати викликали поліцію і проконтролювали фіксацію злочину. І це мізерна крапля в морі контрабанди лісу-кругляку, яку попри дію мораторію, вивозять з України, наголосив Андрій Лозовий.

«От лежить круглячок, кораблями вивозиться. Це наше багатство! А ці держиморди в погонах митної служби та інших структур все це кришують. Якщо вже вирубали, то робіть в Україні меблі, папір, іншу продукцію, дайте українцям роботу, зарплату, якусь впевненість у завтрашньому дні. А їм байдуже, їх це не цікавить, бо себе з Україною вони не асоціюють. Вони закордоном купують нерухомість, там вчать дітей, там лікуються, там одружуються, проводять часу більше, ніж в рідній країні, навіть займаючи найвищі державні посади. А деякі навіть місця на кладовищі покупляли. Фактично своїми діями, які ми зараз тут бачимо, коли сотні тонн лісу-кругляку так вивозиться, влада виганяє українців з рідного дому, змушує їхати їх на заробітки в ту ж Румунію, Польщу, Словаччину, Чехію, Угорщину, Італію, Іспанію, Португалію і працювати там замість того, щоб на своїй землі працювати і розвивати державу», – розповів Лозовий.

З трибуни парламенту Олег Ляшко навів відео-докази і документи, які підтверджують факти контрабанди лісу-кругляку на Одещині.

«Цим займається фірма «Агро Рені ЛТД». У порт зайшли тисячі тонн лісу-кругляку. Ось одна накладна, а ось друга накладна. У порт Галац із цього ж порту цей же товар виходить вже як «дрова-паливні». Тобто, одна й та сама фірма у порт завезла 20 числа ліс-кругляк, а вивозить на Галац в Румунію дрова паливні. При цьому, вантажники цього порту в Рені не отримують місяцями зарплату, а щодня контрабанда лісу йде контрабанда через нього та інші українські порти. Учора Держкомстат оприлюднив дані, що 3 мільйони тонн дров паливних вивезли з України. Це неприпустимо!», – обурився лідер РПЛ.

Політик переконаний: Україні не потрібні були б кредити МВФ і в бюджеті вистачало б грошей на підвищення зарплат і пенсій українцям, якби влада перекрила контрабанду.

«Кожен в Україні знає, що варварськи вирубують ліс від Карпат до Сумщини, вивозять його в Румунію, Туреччину, Польщу, створюють робочі місця для наших конкурентів, а Україна перетворилася на сировинну колонію. Президент Порошенко заветував закон, який давав би можливість припинити цю контрабанду. Чому? Бо вони самі заробляють на контрабанді. За оцінками міжнародних фахівців, мінімум на 5 мільярдів доларів з України вивозиться контрабанда. Влада просить мільярд доларів кредиту МВФ, а самі кришують мільярдну контрабанду. Я вимагаю від влади, Генеральної прокуратури, СБУ розслідувати контрабанду лісу-кругляку в порту Рені, притягнути до відповідальності митників і всіх, хто кришує цю контрабанду», – наголосив Ляшко.

Команда Олега Ляшка обіцяє не припиняти боротьбу з контрабандою і продовжувати захищати національне багатство та робочі місця українців.

Нагадаємо, депутати Ляшка зупинили контрабанду лісу в порту Рені.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...