Окупували столичний вокзал: Солом’янський район Києва потерпає від циганського табору

Мешканці Солом’янського району Києва повідомили про величезний циганський табір, який ночує на столичному вокзалі. Правоохоронні органи на ромів не реагують та проходять повз.

У спільноті Los Solomas / Соломенский район у Facebook місцеві мешканці розповідають про небезпечний табір циган і байдужість правоохоронних органів.

Наприклад, Марія Меланіч написала, що цигани без жетонів і карток пробігають через турнікети на станції метро “Вокзальна”, проте працівники метрополітену не звертають на це уваги. Вона зазначає, що з собою вони проносять купу сумок і навіть тримають на руках дітей. Дівчина цікавиться, як можна вплинути на цей кошмар, якщо це не турбує навіть співробітників столичної підземки.

“Я щоранку їжджу через “Вокзальну” на роботу. Коли у мене чомусь закривається турнікет – до мене зі швидкістю світла ломиться співробітник і перевіряє, в чому справа, а ось ціла отара циган нікого не турбує”, – написала Марія.

Юліан Лапс попереджає про банду циган, які “працюють” у громадському транспорті на “Караваєвих дачах”. Вони чекають наповнених людьми маршруток і тролейбусів та втискуються в них, – зазначив хлопець. Він додав фото угрупування ромів “за роботою”.

Як відомо, цигани порпаються у кишенях та сумках пасажирів транспорту, тому радимо бути уважними зі своїми особистими речами.

За словами користувача соцмережі Івана Пішти, через табір циган на столичному вокзалі стоїть нестерпний сморід. Також він додав жахливі фото поселення табору.

Їхні діти бігають та смикають перехожих. Роми сплять на підлозі, заважаючи людям пересуватися.

Іван наголошує, що поліція “спокійно гуляє поряд з ними”.

Зазначимо, цигани можуть бути агресивними. Наприклад, у березні цього року роми погрожували ножем дівчині, яка стала свідком пограбування у столичному громадському транспорті. Про цей інцидент вона анонімно написала у спільноті Київ оперативний у Facebook.

Відео, на якому, як пише дівчина, фігурують роми, які погрожували їй.

Мешканці Солом’янського району продовжують очікувати реакції правоохоронних органів і влади на справжній жах, який коїться майже у центрі української столиці.

Нагадаємо, у січні жінки застосували гіпноз і пограбували чоловіка біля супермаркету у Шевченківському районі.

Минулого року п’яні роми напали на поліцейських за зауваження.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...