Site icon ІНФОРМАТОР

Окупанти розстрілюють камери ОБСЄ, аби вирити нові траншеї на ділянці розведення, – СЦКК

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін заявляє, що окупанти цілеспрямовано нищать камери відеоспостереження ОБСЄ, аби облаштувати позиції на ділянці розведення №3 “Петрівське” й повернутися на неї.

Як пише “Новинарня”, про це в українській стороні СЦКК повідомили у четвер, 2 липня.

В УС СЦКК назвали розстріляні напередодні камери ОБСЄ “заздалегідь спланованими провокаційними операціями”.

На початку червня, нагадують в УС СЦКК, в районі селища Петрівське ворог свідомо знищив комплекс відеокамер, які фіксували їхні порушення щодо облаштування фортифікаційних споруд та нарощування існуючих мінних полів в межах ділянки розведення сил та засобів № 3 “Петрівське”.

“29 червня під час проведення спостережного польоту представниками СММ ОБСЄ на ділянці розведення №3 в районі селища Петрівське було виявлено трьох людей на колишніх позиціях незаконних збройних формувань РФ, з яких двоє перебували в нещодавно виритому десятиметровому подовженні наявної траншеї“, – йдеться в повідомленні.

Представники Місії також зазначили, що дане подовження траншеї не зафіксоване за даними спостереження від 7 червня.

“Таким чином, цей факт, є ще одним підтвердженням того, що російсько-окупаційні війська продовжують приховано облаштовувати фортифікаційні споруди в межах ділянки розведення сил та засобів № 3 “Петрівське”, – резюмують в УС СЦКК.

“Мета окупантів очевидна – це приховано реалізовувати свої злочинні дії щодо постачання озброєння, боєприпасів, військової техніки, унеможливити спостереження за переміщенням особового складу до лінії зіткнення. А також в непомітно для спостерігачів Місії проводити подальше удосконалення фортифікаційних споруд та збільшення існуючих мінних полів, як в межах ділянок розведення, так і за її межами”, – підкреслюють спостерігачі.

Раніше ІНФОРМАТОР писав, що російські окупанти мінують території біля ділянки розведення “Петрівське”.

Exit mobile version