Окупанти проводять артилерійські навчання

У Луганській області 70 із 135 вибухів, зафіксованих ОБСЄ 12 січня, пов’язані з навчаннями терористів.

Днем раніше, 11 січня, в Луганській області спостерігачі зафіксували 65 вибухів, – повідомляється в звіті спостерігачів ОБСЄ.

Зі своєї позиції в підконтрольному урядові місту Попасна команда спостерігачів чула 7 вибухів невизначеного походження в 5 км на південь. У підконтрольному урядові Орехово-Донецькому спостерігачі чули 11 вибухів, які вони оцінили як мінометні постріли в 4-5 км на південний схід. У підконтрольному ЛНР. Жовтому члени патруля місії чули 40 вибухів, оцінених як артилерійський вогонь в 20-25 км на південний-захід. Ймовірно вони відбулися на полігоні для навчань з бойової стрільби.

Перебуваючи на південь від підконтрольного ЛНР Алчевська, спостерігачі чули 30 вибухів, оцінених як артилерійський вогонь. І десять черг з великокаліберного кулемета в 2-3 км на південний схід. На думку спостерігачів, вони були пов’язані з проведенням навчань з бойовою стрільбою на полігоні.

Новий чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц вважає нереальною ідею направлення на Донбас збройної поліцейської місії.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...