Окрім Савченко, з комітету нацбезпеки і оборони слід виключити Льовочкіна, – Ляшко

Радикальна партія підтримує виключення Надії Савченко із комітету з питань національної безпеки і оборони та наполягає на такому ж кроці щодо іншого члена комітету – Сергія Льовочкіна.

Про це лідер політсили Олег Ляшко сказав у коментарі журналістам у кулуарах парламенту.

“Погоджуюся із рішенням депутатів про виключення Савченко з комітету з питань національної безпеки і оборони.

Людина, яка їздить до терористів, не може мати доступ до державної таємниці. Маю надію, що колеги звернуть увагу і на Льовочкіна, який сидить у тому комітеті і щотижня літає до Москви. Та й на усіх московських зозуль, які сидять у нашому парламенті”, – заявив парламентар.

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук був одним із співавторів проекту постанови про виключення Надії Савченко з парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони.

На своїй сторінці у Facebook політик зазначив, що СБУ та Генеральна прокуратура повинні з’ясувати, чи необхідне притягнення Надії Савченко до кримінальної відповідальності.

“Але те, що її діяльність є диверсійною – це факт: оприлюднення списків полонених, втручання в переговорний процес, нісенітні заяви про Крим, вигороджування терористів та багато іншого.

Якщо Савченко вже говорить про здачу українських територій, то повинна зазначати і те, що серед тих, хто здав Крим – була в тому числі і лідер партії, що провела її до парламенту. Бо саме Тимошенко, згідно стенограми засідання РНБО, виступала проти застосування сили і закликала не чинити спротив агресору”, – додав Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, 18 січня комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони проголосував за виключення депутата Надії Савченко зі свого складу.

Надія Савченко у грудні 2016 року провела в Мінську таємну зустріч з керівниками так званих “ЛНР” і “ДНР”. При цьому Савченко не виключила створення в Києві представництва «ДНР». Служба безпеки України заявила, що ця зустріч не була узгоджена.

10 січня Савченко опублікувала списки полонених на Донбасі і в РФ українців, а також осіб, які розшукуються бойовиками “ЛДНР”.

Раніше Верховна Рада також позбавила Савченко права представляти Україну в ПАРЄ.