Офіс омбудсмена просить Міноборони пояснити недопущення дівчини на офіцерську програму

Представник українського омбудсмена у справах захисту прав військовослужбовців Олег Трохименко просить Міністерство оборони пояснити недопущення дівчини на офіцерську програму у Львові.

Трохименко просить конкретно назвати причини відмови з посиланням на законодавчі та нормативно-правові акти, – повідомляє прес-служба омбудсмена.

«Олег Трохименко звернувся до Міністерства оборони України з проханням поінформувати Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про обставини справи та повідомити про конкретні причини відмови у вступі на навчання (з посиланням на законодавчі та нормативно-правові акти, що стали тому причиною)», — йдеться у повідомленні.

Поліну Кравченко не взяли на офіцерську програму до Національної академії сухопутних військ ім. Сагайдачного у Львові, пояснивши що нині немає потреби у призначенні жінок на відповідні посади.

Дівчина намагалася подати документи до академії на програму «Здобути офіцерське звання за один рік». У день подачі документів їй повідомили, що на обрану програму «дівчат не набирають».

У Львівській академії сухопутних військ пояснили, що на курс «Здобути офіцерське звання за один рік» дівчат поки що не набирають, бо «немає потреби у призначенні жінок на відповідні посади», і для жінок відкриють «інші спеціальності».

Раніше стало відомо, що в місті Соледар Бахмутського району Донецької області солдат в ході конфлікту вистрілив у голову сержантові з автомата АКС-74.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...