Один бронежилет на десятьох: Мешканець Слов’янська розповів про службу у бойовиків

Чотири роки тому чоловік 1971 року народження вирішив підтримати учасників незаконних збройних формувань. Разом з іншими мешканцями свого селища він організував чергування на в’їзді до міста. 

Співробітники сектору превентивної діяльності Слов’янської поліції під час роботи з населенням отримали інформацію про те, що мешканець селища Мирне чергував на блокпосту бойовиків, – повідомляє Національна поліція України.

При спілкуванні з правоохоронцями чоловік розповів про те, як у квітні 2014 року став працювати на бойовиків. Після захоплення міста він із мешканцями свого селища організував чергування у районі Рибгоспу.

Вдень на блокпост приїжджали “куратори” із автоматичною зброєю, а вночі посібники терористів залишалися самі. При цьому на “озброєнні” у десяти людей були лише тротилова шашка та один бронежилет на всіх.

Після початку активної фази антитерористичної операції прихильники “руського миру” злякалися та розбіглися по домівках, сподіваючись, що про їх «діяльність» ніхто не дізнається.

Наразі факт участі чоловіка у бандформуванні внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань із попередньою кваліфікацією – ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності» Кримінального кодексу України.

За вчинення такого злочину передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Раніше мешканці Донеччини розповіли, як бойовики нахабно “віджимають” у них квартири.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...