ОБСЄ інформує, що окупанти ховають танки біля житлових будинків

У Спеціальній моніторинговій місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі цього тижня зауважили сплеск порушень режиму припинення вогню на сході України.

Про це під час брифінгу у п’ятницю заявив перший заступник голови місії Александер Хуг.

“Усі ми знаємо, спостерігався суттєвий локальний сплеск насильства у Донецькій області 10 і 11 квітня цього тижня. Утім, минулого тижня кількість порушень режиму припинення вогню зменшилась принаймні на 10%, якщо порівнювати з тижнем, що передував нещодавньому підтвердженню відданості режиму припинення вогню 30 березня. 95% зафіксованих насильства стались у чотирьох районах, тобто ситуація у більшості районів Донбасу була відносно спокійною і мирною”, – зазначив він.

Однак представник ОБСЄ знову зазначив про небажання обох сторін на лінії зіткнення проводити розмінування та організувати повне відведення сил і формувань.

“Збройні формування у Луганську, наприклад, оголосили намір порушити Мінські домовленості, розмістивши велику кількість техніки у центрі міста. Вони вже розпочали підготовку та розмістили озброєння на південно-східній околиці Луганська”, – сказав Хуг.

Він також продемонстрував журналістам фотофіксацію скупчення техніки на непідконтрольній території з порушенням погодженої лінії відведення менш, ніж за 13 км від лінії зіткнення, а також приклади використання території біля житлових будинків для приховування танків.

Нагадаємо, що на Донбасі внаслідок обстрілу загинув військовий.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...