Об’їдав сліпих та інші гріхи депутата Арешонкова

Народний депутат від фракції Блок Петра Порошенка Володимир Арешонков опинився у центрі скандалу на Житомирщині. Журналіст видання ІНФОРМАТОР вирішив згадати, чим ще багата біографія народного обранця.

Парламентар разом з місцевими чиновниками відвідав захід, організований для людей з вадами зору. Однак замість подарунків та вечері, інваліди отримали напівпорожні столи, а от чиновники встигли і випити, і делікатесів скуштувати.

Арешонков Володимир Юрійович

В мережу виклали відео, де видно, що люди сидять за напівпорожніми столами, на яких лише булочки та печиво, натомість стіл представників влади, в числі яких народні депутати та чиновники, уставлений різними наїдками й пляшками, – повідомляє Житомир.іnfo.

Однак це далеко не перший випадок, коли Володимир Арешонков опиняється в епіцентрі політичного скандалу.

Серед кандидатів, які брали участь у парламентських виборах у 2014 в одномандатному виборчому окрузі №64, постать Володимира Арешонкова найбільш цікава і неординарна. Його називали пристосуванцем до всіх режимів, агентом Медведчука (в СДПУ(о) вступив у 2006 році), «комуністом-литвинівцем», «регіоналом», «антимайданівцем», «антифашистом» і  банальним крадієм корисних копалин Житомирщини.

За лічені місяці своєї роботи на посаді голови Коростенської РДА, Арешонков і його команда “підмяли” під себе не лише тендери та державні програми задля особистого інтересу, але й корисні копалини, земельні і лісові ресурси, якими розпоряджалися на власний розсуд. Голова РДА тоді особисто займався оформленням десятків гектарів землі поблизу села Гулянка з метою незаконного видобутку бурштину.

Саме Арешонков, перебуваючи на посаді першого заступника голови Житомирської ОДА, пролобіював передачу майже 6 тисяч гектарів лісу у довгострокову оренду столичній фірмі. Натомість людям, які мешкають поруч із цим лісом, дозволили збирати там ягоди і гриби, і то лише двічі на тиждень.

А у 2014 році чиновник-бурштинокопач вже балотувався до Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка.

Парламентська діяльність Володимира Арешонкова також виявилася “плідною”. Член фракції БПП став фігурантом “бурштинової справи” проти Борислава Розенблата.

Розенблат та Арешонков з групою інших парламентарів написали депутатський запит, метою якого було залучення Генеральної прокуратури до оборуток політиків.

За даними журналістів видання, Володимир Арешонков разом з Бориславом Розенблатом активно лобіюють порядок зміни видобутку бурштину. Також депутати виступають за розширення прав територіальних громад на управління їх земельним фондом. Зрозуміло, що це робиться аж ніяк не в інтересах самих громад.

Фото наради Розенблата, Арешонкова з громадою Олеської ОТГ. Джерело: olevsk-vlada.gov.ua

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що народний депутат від фракції БПП Володимир Арешонков відвідав заходи, присвячені людям з вадами зору, під час яких парламентар разом з місцевими чиновниками ласував делікатесами, поки інваліди сиділи за порожніми столами.

загрузка...
Загрузка...