Об’єднання самопроголошених ЛНР та ДНР – питання часу, – політолог

“Переворот” у ЛНР та зміна ватажка терористів  – це вистава, організована у Москві для централізації впливу на ОРДЛО.

Про це в ефірі телеканалу Еспресо ТВ заявив політолог Леонід Кулєш.

“Це чергова багатоходівка Москви. Керівництво РФ хоче об’єднати дві “республіки”, щоб вплив Кремля на території ОРДЛО не розсіювався на двох ватажків”, – йдеться у коментарі.

В ефірі телеканалу Еспресо ТВ політолог Леонід Кулєш

За словами політолога, таким чином Москва створить єдине середовище бойовиків і з’явиться одна конкретна людина, якій треба буде віддавати накази і яка нестиме відповідальність за дії терористів.

“Найімовірнішим ватажком майбутньої “республіки” буде Захарченко (керівник НЗФ “ДНР” – ред.), а його заступником новий “голова” ЛНР Леонід Пасічник”, – вважає Леонід Кулєш.

Підтверджують інформацію про об’єднання і у самих Л/ДНР.

Політолог переконує, що керівництво РФ зараз намагається пом’якшити обстановку на Донбасі, оскільки у Путіна наразі триває передвиборча кампанія і йому необхідно залучитися голосами людей, які не підтримують його агресивну політику.

“Саме через це останній тиждень по ЗМІ, особливо російських, можна почути постійні розмови про введення миротворців та припинення вогню на Донбасі”, – запевняє Леонід Кулєш.

Його слова підтверджують і заяви новоспеченого “голови” ЛНР Леоніда Пасічника. Останній, після отримання своєї “посади” запевнив, що він прихильник домовленостей, які були досягнуті у Мінську.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що бойовики терористичного угруповування “ЛНР” визнали, що обстрілювали міста Луганщини.

загрузка...
Загрузка...