Об’єднання Бойка-Рабіновича офіційно визначилося з кандидатом у президенти

Рада “Опозиційною платформи – За життя” одноголосно висунула кандидатуру Юрія Бойка для участі в президентських виборах.

Про це йдеться на сайті партії “За життя”, – передає Українська Правда.

“Сформулювавши стратегічні завдання, ми від слів перейшли до справи і довели, що там, де мова йде про порятунок народу від тарифного геноциду, боргової кабали, політики “хижацького націоналізму” – немає місця амбіціям і політичному егоїзму”, – зазначає голова політради партії Віктор Медведчук.

За його словами, об’єднання “Опозиційна платформа – За життя” на президентських, парламентських і місцевих виборах представлятиме “інтереси жителів Південного Сходу, російськомовного населення і всіх тих, хто розуміє необхідність кардинальної зміни політики нинішньої влади”.

Своєю заявою Рабінович фактично підтвердив ексклюзивний інсайд ІНФОРМАТОРа. 12 листопада видання писало, що рекомендація політради партії “За життя” висунути Рабіновича в президенти – це складова гри, а насправді в об’єднанні вже прийняте рішення про підтримку на президентських виборах кандидатури Юрія Бойка.

“Щодо кандидата у президенти від союзу “газовиків” на чолі з Медведчуком-Рабіновичем. Вже є рішення, що ним буде Юрій Бойко. Рекомендація політради партії “За життя” висунути Вадима Рабіновіча як єдиного кандидата, яка була озвучена за день до спільного брифінгу з Бойком – складова гри, де на подальшому етапі Рабінович відмовиться на користь Бойка”, – йшлося в ексклюзивному матеріалі ІНФОРМАТОРа.

Раніше ми писали, що один із лідерів об’єднання “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович відмовився від участі у президентських виборах.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...