Нинішня влада мусила розірвати договори про співпрацю з Росією ще 4 роки тому, – Рибалка

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка вважає ганьбою нинішньої влади той факт, що лише напередодні президентських виборів, після 4 років військової агресії, влада згадала про розірвання договорів про співпрацю з Росією.

Про це він сказав в коментарі журналістам.

«Вважаю ганьбою нинішньої влади те, що питання розірвання договорів про співпрацю з Росією вони не ставили на розгляд 4 роки тому. Натомість згадали про це лише напередодні виборів, а не після окупації Криму і Донбасу, Іловайська і Дебальцевого. Також ганебним є те, що провладна більшість не наважилася у 2015 році проголосувати за розірвання низки угод щодо Чорноморського флоту Росії. На цьому наполягала наша команда Радикальної партії», – наголосив Сергій Рибалка.

Політик нагадав, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко ще 17 березня 2014 року зареєстрував постанову про першочергові заходи у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації.

За словами Сергія Рибалки, в цій постанові йдеться про розірвання дипломатичних стосунків з Росією та припинення дії низки угод.

«Але тоді заступник міністра з питань європейської інтеграції Зеркаль у своїй відповіді на ініціативу Олега Ляшка не підтримала документ. Вона написала, що ця постанова не відповідає національним інтересам України. Так само МЗС не підтримало нашу ініціативу про санкції проти РФ і визнання Росії країною-агресором», – сказав Сергій Рибалка.

Народний депутат підкреслив, що в травні 2015 року саме за ініціативи фракції Радикальної партії Олега Ляшка були розірвані угоди з Росією у військовій галузі, в питаннях воєнної розвідки, в організації військових міждержавних перевезень, в охороні секретної інформації. Станом на сьогодні з усіх 451 угод розірвано лише 44 угоди з Росією.

Нагадаємо, раніше Рибалка заявляв, що владі слід завершувати тиск на бізнес під виглядом боротьби за детінізацію економіки.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...