Нобелівського лауреата внесли у список “Миротворця” перед виступом у Одесі

Володарка Нобелівської премії з літератури Світлана Алексієвич скасувала лекцію у “Зеленому театрі” Одеси, яка мала відбутися у середу, 8 серпня, через анонімні телефонні погрози на адресу письменниці. 

Про це йдеться в повідомленні “Зеленого театру” в Фейсбуці.

Також повідомляється, що за 4 години до виступу Світлану Алексієвич внесли в базу даних «Миротворець». Причиною цього нібито стала «пропаганда, спрямована на розпалювання міжнаціональної ворожнечі, і маніпулювання суспільно значущою інформацією» в ході виступу Алексієвич в Брукліні в 2016 році.

Трохи пізніше, приблизно о 18:30 8 серпня,  Алексієвич виключили зі списку ресурсу «Миротворець». Однак нобелівський лауреат дала зрозуміти, що виступати в такій атмосфері вона не може.

“Організатори нашої зустрічі і я особисто отримують погрози. Мене звинуватили в абсолютно надуманих образах, нібито завданих українцям. Цього ніяк не може бути, оскільки моя мама – українка, я народилася в Україні і завжди відчувала в собі українську кров”, – пояснила Алексієвич.

Нобелівський лауреат додала, що зустрічі в “Зеленому театрі” скасували заради спільної безпеки і подякувала всім, хто планував їх відвідати.

Нагадаємо, чергова російська співачка потрапила в список “Миротворця”.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...