Німеччина посилює відеоконтроль на залізниці

Німецька залізниця Deutsche Bahn (DB) посилить заходи відеоконтролю у потягах та на вокзалах.

Про це заявив член правління концерну DB, відповідальний за питання інфраструктури, Рональд Пофалла в інтерв’ю виданню Süddeutsche Zeitung, опублікованому 11 лютого, – передає Deutsche Welle.

“Ми посилюємо програму та виділяємо на неї додатково 10 мільйонів євро”, – анонсував Пофалла. За його словами, йдеться про впровадження нових технологій, які, наприклад, дозволяють автоматично виявляти одиниці багажу, які знаходяться на вокзалах без нагляду.

Представник концерну DB, який із січня цього року відповідає за питання розвитку інфраструктури, наголосив, що сам концерн, а також держава вже виділили майже 100 мільйонів євро для розбудови мережі відеоспостереження.

За словами Пофалли, на 900 вокзалах Німеччини вже працює шість тисяч систем відеоспостереження, у потягах встановлено 26 тисяч камер. Додаткові кошти призначені для того, щоб облаштувати камерами відеоспостереження інші вокзали та потяги.

Мета цих заходів, пояснив Пофалла, – захист від діяльності організованих груп крадіїв та попередження терористичних актів.

Нагадаємо, раніше у Британії затримали іракця за підозрою у підготовці теракту.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...