Ніхто не буде отримувати менше 1450 гривень, – Ляшко

Олег Ляшко з трибуни Верховної Ради заявив, що завдяки вимогам Радикальної партії мільйони людей отримають вищу пенсію.

“Віднині пенсія не може бути нижчою за прожитковий мінімум. Півтора мільйони людей отримували 949 гривень. Завдяки нашій боротьбі вони отримуватимуть мінімум 1450 гривень. Ми добилися скасування урівнялівки: тепер пенсію будуть плати залежно від стажу роботи. І люди, яка пахала усе життя, не буде утримувати того, хто нічого не робив”, – зазначив народний депутат.

Політик наголосив, що вимоги Радикальної партії покращать становище усіх категорій пенсіонерів.

“Коли уряд вніс пенсійну реформи, вона стосувалася 9 мільйонів людей. Завдяки нашим вимогам 10,5 мільйонів людей отримають більшу пенсію. Ми добилися скасування норми, згідно якої жінки, які вийшли на пенсію у 55 років, отримували на 30% відсотків менше. Завдяки нашим вимогам роки навчання у ВНЗ будуть зараховані до страхового стажу. Військовослужбовці і чорнобильці отримають перерахунок. Натомість, усі прокурори і чиновники втратять свої пільги”, – підкреслив Ляшко.

Народний депутат зазначив, що запорука високих пенсій – зарплати.

“Ми боремося за підвищення зарплат, за легалізацію зарплат. Щоб людина не батракувала за похльобку і отримувала потім копійчану пенсію. Ми за те, щоб були високі пенсії і зарплати”, – підсумував Олег Ляшко.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада України прийняла в другому читанні урядовий законопроект №6614 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”

загрузка...
Загрузка...