Необхідно заборонити ямковий ремонт та почати відновлення українських доріг, – Ляшко

Замість ямкового ремонту Олег Ляшко вимагає провести масштабне якісне відновлення дорожнього покриття по всій країні.

Про відповідну заяву політика повідомляє прес-служба РПЛ.

“Доріг немає, а маєтки, як гриби після дощу ростуть. І мільярди крадуть з кишень українців. Досить дурити людей! Ми вимагаємо від влади припинити красти і дурити людей та почати масштабний ремонт доріг для того, щоб відновити транзитний потенціал України і головне – зберегти життя українців. Тому що ті ями – це життя і здоров’я людей, пошкоджені автомобілі, втрачені нерви і час”, – мовить Ляшко.

Лідер РПЛ наголошує, повинна бути жорстка відповідальність за розкрадання мільярдів на ремонтах доріг.

“Скільки можна лапшу на вуха вішати та щороку закопувати мільярди в ямковий ремонт? Потім люди на гробки доїхати не можуть, а коли їдуть по тих ямах – клянуть все на світі. Ми вимагаємо заборонити ямковий ремонт, а в ті ями закопувати тих, хто організовував ремонт доріг, починаючи від керівника ремонтної дільниці до всіх, хто ремонтував ці дороги. Їх треба закопати і зверху асфальтом закатати. Так, як Гітлер боровся із «зайцями» у транспорті – вивели, розстріляли пару людей і до сьогодні у Німеччині всі платять за квитки. Хочемо нормальні дороги – має бути найжорсткіша відповідальність за ями та за розкрадання”, – вважає народний депутат.

Також політик продемонстрував у парламенті фотографії доріг з різних регіонів, які викладають у соціальних мережах обурені українці.

“Хочу, щоб вся країна бачила, якими фотографіями доріг діляться українці у Фейсбуці. У ямі, що на дорозі на Полтавщині, стоїть голова Лубенської районної ради. На ремонт доріг в Полтавській області минулого року було виділено 300 мільйонів гривень. Ось результати цих ремонтів. В Миколаївській області на ремонт доріг було виділено 800 мільйонів гривень. У ямі на дорозі до Миколаєва може розміститися на пікнік вся сім’я, ще і корів можна туди всунути. А це, між іншим, стратегічні траси. Дороги до Маріуполя взагалі немає. Ми говоримо, що це Україна, але місто знову залишається відрізаним, бо щоб добратися до нього, треба мінімум 5 годин по тих колдойобинах. І так – у всіх областях”, – обурився Ляшко.

Нагадаємо, що Ляшко вимагає ухвалити закон, який відновить пільги для чорнобильців.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...