Недієздатність “Укрзалізниці” знижує виробництво металургії, – директор “Азовсталі”

Дії державного монополіста “Укрзалізниця” призводять до зниження виробництва маріупольських металургів.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook генеральний директор металургійного комбінату “Азовсталь” Енвер Цкітішвілі.

За його словами, через брак сировини в поточному місяці комбінат втратить у виробництві близько 20 тисяч тонн сталі, а країна не отримає близько $9 млн валютної виручки.

“Хронічне невиконання “Укрзалізницею” перевезень по напрямку Комиш-Зорі в обсязі заявлених УЗ 23-х вантажних поїздів на добу змусило нас шукати альтернативні варіанти поставок сировини на комбінати. Будь-який з них призводить до значного збільшення витрат на доставку, але одним з найбільш ефективних серед них є доставка ЗРК (залізорудний концентрат – РЕД.) каботажем з Бердянського порту безпосередньо в порт комбінату “Азовсталь”, – пише Цкітішвілі.

Однак, за словами директора комбінату, УЗ не впоралася і з доставкою планового обсягу ЗРК в Бердянський порт.

“З планованих до перевалки в травні 100 тисяч тонн концентрату, в кращому випадку ми отримаємо 50%, і все це через відсутність достатньої кількості магістральних локомотивів в Придніпровському філії ПАТ “Укрзалізниця” – при необхідному мінімумі в чотири машини за фактом працює тільки дві. Підходи до Бердянська затоварені, працівники УЗ не підтверджують плани перевезень і не узгоджують графіки відвантажень. Простоює порт, простоюємо ми”, – нарікає директор “Азовсталі”.

Раніше повідомлялося, що російська залізниця протягом двох тижнів припинить роботу в Україні.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...