Не можна перетворювати СБУ на інститут благородних дівиць, – депутат

В умовах війни CБУ має бути мілітаризована та небезпечна для ворогів.

Про це в кулурах Верховної Ради заявив Олег Ляшко.

“Ми не проти цивільного контролю за службою безпеки, але ми проти того, щоб СБУ демілітаризовували, складала зброю, зняла форму і перетворилася в цивільну службу. Ми перебуваємо в умовах війни і СБУ має бути озброєна до зубів. Не потрібно реальну бойову службу безпеки перетворювати в “інститут блародних дєвіц”, яка на комп’ютері займатиметься контр-розвідувальною діяльністю. В умовах війни спецслужба має бути жорстка, як їжак, небезпечна до ворогів і лагідна та сприятлива до українців, інтереси яких вона має захищати”, – обурився політик.

Депутат вважає, що конкуренція між силовиками мотивуватиме краще займатися антикорупційною діяльністю, – повідомила прес-служба Радикальної партії.

“Сьогодні нові антикорупційні органи намагаються встановити монополію на боротьбу з корупцією, щоб ліквідувати управління “К” в СБУ і всі функції передати НАБУ. Хай НАБУ йде гуляє разом із САПом. На них йдуть мільярди коштів платників податків. Де толк від їхньої діяльності? Понабирали колишніх ментів і податківців, які порушують закон, права людини, зловживають, займаються свавіллям і хочуть мати монополію на боротьбу з корупцією, але вважають себе істиною в останній інстанції. Має бути не монополія, а конкуренція між спецслужбами. Нехай вони більше шукають корупціонерів, а не сідають на касу, щоб заносили гроші НАБУ чи антикорупційному прокурору Холодницькому”, – підкреслив парламентар.

Нагадаємо, що Ляшко вимагає виплатити зарплату шахтарям «Селидіввугілля».

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...