Національна поліція відкрила кримінальне провадження щодо корупції на підприємстві “Полтавафарм”

Національна поліція за зверненням народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Мосійчука відкрила кримінальне провадження за фактами порушень законодавства у здійснені фінансово-господарської діяльності керівництвом КП “Полтавафарм”.

Про це Ігор Мосійчук повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Наразі підприємством “Полтавафарм” тимчасово керує депутат Полтавської обласної ради від “Партії простих людей” (Сергія Капліна) Валерій Прядко.

Минулого року під час 11 сесії Полтавської облради у своєму виступі Ігор Мосійчук оприлюднив факти зловживань з боку керівника КП “Полтавафарм”, які призвели до збитків більше ніж на один мільйон гривень.

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка в Полтавській облраді вимагала звіту очільника КП “Полтавафарм” Прядка, але пропозиція депутатів не знайшла підтримки серед більшості облради, а по суті була заблокована з подачі нардепа Руслана Богдана його фракцією ВО “Батьківщина”.

“Тоді в знак протесту проти покривання корупції в КП “Полтавафарм” наша фракція РПЛ і багато колег з інших фракцій покинули сесію облради”, – пише Мосійчук.

15873305_1206115479465217_4739245378182757261_n

“Прядко, захищаючись, проводив прес-конференції і навіть намагався звітувати…

Не допомогло. Зараз порушено кримінальне провадження але я переконаний, що незабаром Прядку буде вручено підозру у скоєні злочину. Факти річ уперта”, – резюмує Мосійчук.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що депутат від “Батьківщини” Руслан Богдан покриває корупцію на підприємстві “Полтавафарм”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...