Нацгвардією керують відверті сепаратисти, – депутат

У Раді звинуватили керівництво Національної гвардії України у “відвертому сепаратизмі” та покриванні “офіцерів-сепаратистів”.

Про це повідомляє прес-служба підрозділу Нацгвардії.

“Ситуація абсолютно не нормальна для третього року війни – на керівних посадах перебувають відверті сепаратисти, діє систематична корупція”, – сказано у повідомленні.

“Я звинувачую керівництво Нацгвардії у прямому покриванні офіцерів-сепаратистів. Останні приклади, що з’явились у медіа-просторі, – поза межами будь-якого розуміння. Заступник начальника Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії, полковник Олександр Голяков – сепаратист. У лютому 2014 року він під прапорами «Партії Регіонів» створював Криворізький Антимайдан та закликав людей записуватись у «Криворізьку гвардію”, – заявив депутат Андрій Білецький.

Також за його словами “підполковник Юрій Колмик, заступник командира військової частини 3057. Під час наступу російських військ у Криму та на Донбасі цей офіцер активно долучився у соцмережах до тих, хто пропагував ДНР та приєднання до Росії. Капітан НГУ Юрій Задерін, у соцмережах голосував за створення Новоросії, підтримував Путіна та дії «Беркута» на Майдані”.

Він також нагадав про нещодавне затримання жінки-військовослужбовця на окупованій території, додавши, що ці поїздки здійснюють і офіцери.

У повідомленні також анонсується “розкриття і корупційної складової в Національній гвардії”.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...