Народний депутат вимагає від міністра інфраструктури звернути увагу на Ужгород

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Юрій Чижмарь звернувся до міністра інфрастуктури щодо катастрофічної ситуації із транспортом в Ужгороді.

Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

“Звернувся з трибуни ВР до Міністра транспорту та інфраструктури Володимира Омельяна щодо проблем транспортного сполучення між Ужгородом і столицею. Дороги розбиті, залізничного експресу нема, літаки не літають…”, – пише Чижмарь.

“Майже рік не працює Ужгородський аеропорт. До міста неможливо долетіти. Їхати машиною – небезпечно, бо дорога розбита, ями по 40 сантиметрів. Крім того, до Закарпаття не їздить жоден експрес”, – заявив Чижмарь.

Політик зауважив, що на регулярні потяги також немає можливості купити квиток, оскільки велике навантаження пасажирів зі Львова та Ужгорода.

“Ужгородці можуть перетнути кордон і дістатись до Праги за 3 години. А до Києва їм треба добиратись мінімум 12 годин. Шановний пане міністр, прошу вас звернути на це увагу”, – звернувся до Володимира Омеляна Чижмарь.

Нагадаємо, однопартієць Чижмаря Ігор Мосійчук пропонує розглянути заяву Білецького щодо корупції в Національній Гвардії.