Нардепів «Самопомочі» відправили в туалет, щоб проігнорувати голосування

Народний депутат від «Самопомочі» Ірина Подоляк «винайшла» оригінальний спосіб, як не голосувати за «погані» законопроекти. Для цього вона рекомендує своїм колегам по фракції виходити в туалет.

Переписку народних депутатів «Самопомочі» з відповідними «рекомендаціями» парламентарки у групі «Фракція гуде тут» кореспондент ІНФОРМАТОРа сфотографував на телефоні заступника голови фракції Олега Лаврика.

У спільному чаті Подоляк пише іншим депутатам «Самопомочі»: «Я у Львові нині. Прошу НЕ голосувати за 8528. Хто ще не зрозумів, то просто підіть в туалет. Це дискримінація і порушення регламенту».

На фото аватарка Подоляк дуже неякісна, але якщо заглянути на офіційну сторінку депутатки у Facebook, то можна побачити, що саме ця фотографія була на заставці ще минулої доби. А оновлена в соцмережі вона була 8 серпня.

Варто зазначити, що дискримінаційним Подоляк вважає законопроект №8528 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питання відпусток працівників театрів», який включений до порядку денного Верховної Ради на 18 вересня.

Нагадаємо, народний депутат від фракції «Самопоміч» Павло Костенко через свого помічника домовляється про фінансування партії на Хмельниччині.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...