Найзатятіші антикорупціонери виявляються найбільшими хабарниками, – Мосійчук

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив, що для антикорупційних відомств боротьба з хабарництвом перетворилася лише на власний піар.

“Створивши масу антикорупційних органів, влада не досягла жодних успіхів у боротьбі з корупцією”, – заявив Мосійчук.

При цьому він акцентує увагу на “величезні заробітні плати для їх співробітників антикорупційних відомств, про які навіть мріяти не можуть звичайні українці”.

Однак зазначимо, що раніше, голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що сорокатисячної зарплати детективам НАБУ вистачає лише на придбання найнеобхіднішого.

За словами політика з боку НАБУ і антикорупційних прокурорів суспільство спостерігає лише правове невігластво.

Також парламентар від імені Радикальної партії Олега Ляшка запросив прокурорів і детективів НАБУ на парламентські слухання щодо “Стану реалізації засад антикорупційної політики в Україні”.

“Хочемо подарувати їм Кримінально-процесуальний кодекс та навчити працювати за Законом. Бо боротьба з корупцією – це не просто слова, це не піар, а кропітка робота згідно чинного законодавства”, – наголосив політик

За словами Мосійчука “ніхто не буде переписувати Закони, щоб спростити життя чиновників”.

“Бо в результаті найбільші антикорупціонери виявляються найбільшими корупціонерами”, – підсумував депутат.

Нагадаємо, раніше у кабінеті керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького сфотографували набір офісного приладдя, вартістю у десятки тисяч.