Найбільша група Європарламенту закликає до посилення санкцій проти Росії

Найбільша політична група Європарламенту – Європейської народної партії (ЄНП) – наголошує на необхідності посилення санкцій проти Російської Федерації.

Про це йдеться у політичній позиції ЄНП щодо Росії, оприлюдненій на конференції “Троянські коні Росії в ЄС: популізм, гроші та фейкові новини” у вівторок у Європарламенті, повідомляє Укрінформ.

“Ми наполягаємо, що ЄС повинен бути готовим обговорити введення подальших санкцій, включаючи персональні, у зв’язку із продовженням Росією своїх дій”, – наголосили європейські “народники”.

Крім того, в ЄНП заявили про необхідність притягнути до міжнародної судової відповідальності російських посадовців, дії або бездіяльність яких призвели до скоєння воєнних злочинів у Сирії та Україні.

Нагадаємо, у ЄС прокоментували можливість введення санкцій проти росіян, синхронних зі США.

Варто зазначити, через санкції з боку США найбагатші російські бізнесмени зі списку Forbes втратили понад 12 мільярдів доларів.

за підрахунками аналітиків, найбільше втратив Олег Дерипаска, статки якого за кілька годин скоротилися на $ 960 млн, або на понад 15%. Зокрема, у компаніях олігарха заявили, що не зможуть розплатитися по всіх боргах і будуть змушені оголосити дефолт.

Зазначимо, крім втрат компаній, також обвалився курс російської національної валюти.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...