Наєв розповів, скільки росіян воюють на Донбасі

На окупованій частині Донбасі присутні 11 тисяч військових росіян.

Про це в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” розповів командувач операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Нам відомо про наявність на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей російських регулярних військових формувань – першого та другого армійських корпусів загальною чисельністю близько 32 тисяч осіб, 11 тисяч з яких – росіяни. Керівні посади цих формувань обіймають кадрові офіцери та генерали Збройних сил Росії”, – сказав він.

Наєв наголосив, що не добровольче ополчення так званих “ЛНР/ДНР”.

“Це регулярні підрозділи, які за своєю системою управління підпорядковуються штабу восьмої загальновійськової армії, що дислокується в місті Новочеркаську Російської Федерації”, – заявив він.

“Основу їхнього озброєння становить радянська техніка, втім, не рідкість на частково окупованих територіях і сучасне російське озброєння зокрема, засоби радіоелектронної боротьби “Репеллент”, “Житель”, “Шиповник-Аеро”. Саме за допомогою цих комплексів російсько-окупаційні війська перешкоджають роботі БПЛА СММ ОБСЄ на окупованих територіях Донецької та Луганської областей і на глибину до 60 км від лінії розмежування на території, контрольованій Урядом України”, – розповів командувач ООС.

Раніше Наєв назвав втрати російських окупантів від початку ООС.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...