Начальнику ізолятора наказали написати рапорт щодо Балуха для порушення справи, – ЗМІ

Начальник Роздольненського ізолятора тимчасового тримання Валерій Ткаченко під час засідання суду у справі політв’язня Володимира Балуха заявив, що написати рапорт про конфлікт з обвинувачуваним йому наказали, щоб порушити кримінальну справу проти нього.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на громадську ініціативу «Крим.SOS».

У підконтрольному російській владі Роздольненському районному суді в анексованому Криму 11 квітня відбулося чергове засідання, під час якого допитали начальника ізолятора допитали як «потерпілого».

На суді представили відеозаписи з камер відеоспостереження, на яких був знятий Балух та начальника ізолятора. Як зазначають у «Крим.SOS», на відео видно, що конфлікт почав співробітник правоохоронних органів.

Під час допиту Балух намагався з’ясувати у Ткаченка, чи було у нього упереджене ставлення до нього.

За словами політв’язня, до цього конфлікту керівник ізолятора зачіпав його словесно і фізично.

Наступні судові засідання пройдуть 15-16 травня.

Нагадаємо, адвокат Балуха Дінзе заявила, що після суду його побив конвой.

Крім того, за її словами, адміністрація СІЗО відмовилася надати Балуху воду на підставі того, що він оголосив голодування.

Адвокат оцінює стан засудженого активіста як поганий, але не критичний. Зазначимо, у січні МЗС України вимагало від Росії допустити до нього лікарів.

Російські силовики не прокоментували повідомлення про побиття Балуха.

Нагадаємо, 16 січня Балуху присудили майже чотири роки колонії-поселення та штраф у розмірі 10 тисяч рублів за прапор України в окупованому Криму.

25 січня захист оскаржив запобіжний захід стосовно українського політв’язня.

4 березня “Верховний суд” Криму змінив у частині покарання вирок і зменшив термін позбавлення волі на 2 місяці – до 3 років і 5 місяців.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...