НАБУ вигадує фейкові звинувачення, щоб завадити мені перемогти на президентських виборах, – Ляшко

Директор НАБУ фальсифікує звинувачення проти лідера Радикальної партії Олега Ляшка, щоби завадити йому перемогти на президентських виборах.

Про це сам політик заявив на своїй сторінці у Facebook.

«Фейкові звинувачення НАБУ проти мене політично мотивовані, щоб завадити моїй перемозі на президентських виборах», – наголосив лідер РПЛ.

Крім того, за словами Ляшка, Ситник мстить йому за те, що команда Радикальної партії вимагає від правоохоронних органів розслідувати фінансування терористів, які вбивають українців.

«Так звані антикорупційні органи, на утримання яких кожен громадянин віддає останнє з власної кишені, перетворилися на інструменти політичних розборок і зведення рахунків, замість реальної боротьби з корупцією», – наголосив політик.

Ляшко розповів, які зробить зміни у правоохоронній системі, коли українці оберуть його президентом.

«Президент Ляшко призначить Генерального прокурора, який буде захищати права українців, а не відстоювати інтереси влади. Президент Ляшко віддасть українцям право обирати суддів і прокурорів на місцях, щоб їх не призначали за хабарі в чиновницьких кабінетах, а потім вони обслуговують тих, хто призначив їх на посади. Президент Ляшко таким чином поверне справедливість у судову систему. Президент Ляшко внесе законопроект про процедуру імпічмента і скорочення чисельності депутатів парламенту до 250 людей та про зміну виборчої системи», – пообіцяв лідер РПЛ.

Політик переконаний: діяльність директора НАБУ немає нічого спільного з боротьбою з корупцією.

«Оце і буде реальна боротьба з корупцією, а не та профанація, яку ми сьогодні маємо, коли, наприклад, жінка директора НАБУ у Криму продає участок, платить податки окупаційній владі, а директор НАБУ, який прикидається святішим Папи Римського, забуває ці корупційні доходи від окупаційної влади внести у свою декларацію. При тому, що отримує космічні зарплати і пенсії. От вам доказ того, що обманюють і грабують українців, за їхній рахунок встановлюють собі космічні зарплати, а корупцією, як займалися – так і займаються», – наголосив політик.

У з’язку з появою скандальної інформації про рідню Ситника Ляшко підписав сьогодні звернення до Генерального прокурора і голови СБУ з вимогою  порушити кримінальну справу проти директора НАБУ за недостовірну інформацію в декларації, фінансування тероризму.

Також команда Радикальної партії вимагає відставки Ситника з посади директора НАБУ.

Раніше лідер РПЛ заявив, що Артема Ситника немає в санкційному списку Кремля, ймовірно, тому що сім’я директора НАБУ платить податки окупаційній владі в Криму.

Як відомо, директор НАБУ причетний до майнової оборудки на території окупованого Криму.

Також у розпорядження ІНФОРМАТОРа потрапив ексклюзивний аудіозапис розмови з тещею Артема Ситника, на якому жінка розповідає, що ненавидить українців, Петра Порошенка називає кровопивцею та заперечує присутність російської армії на Донбасі.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...