НАБУ проведе конкурс нового складу Ради громадського контролю

Національне антикорупційне бюро оголосило про проведення конкурсу з формування складу Ради громадського контролю і від завтра почне приймати документи для участі.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАБУ.

“Рада громадського контролю при Національному бюро формується у складі 15 осіб, відібраних за результатами конкурсу. Конкурс з формування складу Ради громадського контролю проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.”, – зазначається в повідомленні.

Кандидатури для участі в конкурсі з формування складу Ради громадського контролю подаються громадськими об’єднаннями, статутна діяльність яких пов’язана із запобіганням та протидією корупції. Громадське об’єднання може подати для участі в конкурсі не більше трьох кандидатур.

Рейтингове Інтернет-голосування за п’ятнадцять кандидатів до складу Ради громадського контролю відбудеться на офіційному веб-сайті Національного антикорупційного бюро України 30 травня 2018  року з 09.00 години до 21.00 години.

Результати рейтингового Інтернет-голосування будуть розміщені на офіційному веб-сайті Національного бюро 6 червня 2018 року.

Додамо, що голова НАБУ Артем Ситник дав велике інтерв’ю, де зазначив свої президентські й парламентські амбіції, а також розказав про причетність антикорупційного бюро до ФБР.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...