На Житомирщині знайшли майже сотні тонн “свіжого” львівського сміття, – ЗМІ

У Новоград-Волинському районі Житомирщині виявили сотні тонн сміття, яке ймовірно привезли зі Львова.

16 квітня, поблизу села Барвинівка скинули 90 тонн сміття, знайдені серед непотребу документи свідчать, що воно, ймовірно, зі Львова, – повідомляє Новоград-City.

Одним з перших появу гори сміття поблизу села помітив староста Барвинівського округу Микола Гордійчук. Він говорить, що це сміття завозили вночі з п’ятниці на суботу.

Відходи скинули на землях поза межами громади. Це місце рідко відвідують люди. Староста припускає, що про ділянку гостям зі Львова розповів хтось із місцевих. Три купи із органічним сміттям вже почали розповсюджувати неприємний запах.

“Ми тільки но прибрали в селі сміття перед Великоднем і проводами. І тут на тобі, підкинули чуже. Що з ним робити, не маю уявлення. Та однозначно, що буду просити місцеві господарства, аби допомогли вирішити цю проблему”, – говорить Гордійчук.

На місце події викликали слідчо-оперативну групy поліції. Під час перевірки слідчий, оглянувши територію, припустив, що тут скинули сміття до десяти вантажівок вагою близько 30 тонн кожна.

Поліція встановила, що сміття завозилося з 6 по 13 квітня. Серед відходів також знайшли чеки з львівської аптеки.

Нагадаємо, минулого року гори сміття по кілька тижнів розкладалися на вулицях Львова.

Мешканці навколишніх сіл навіть влаштовували нічні вахти у своїх звалищ, щоб не допустити сюди сміттєвозів з обласного центру. Тому побутові відходи зі Львова часто можна було побачити у різних регіонах країни. Зокрема львівські сміттєвози були помічені у СумськійЖитомирській, Київській, Рівненській та Дніпропетровській областях. Після чого мер Львова Андрій Садовий розглядав можливість вивозити міське сміття за межі України. А “вдячні” мешканці створили музичний кліп, присвячений меру та відходам.

Вже цього місяця львівські студенти створили додаток для моніторингу вивезення сміття у місті.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...