На Житомирщині у житловому будинку прокуратура викрила незаконний гральний бізнес

Під час обшуку виявлено та вилучено 12 одиниць комп’ютерної техніки, wi-fi роутер, за допомогою яких надавався доступ до азартних ігор, камера відеоспостереження, грошові кошти.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Житомирській області.

Установлено, що приміщення – однокімнатну квартиру, обладнану під нелегальний гральний заклад, із березня 2017 року, 54-річний харків’янин орендував у місцевого жителя.

І хоча протиправний заклад діяв без будь-якої вивіски зовні, всередині приміщення, на стіні розміщена табличка із номером телефону “гарячої лінії” для відвідувачів, куди можна було поскаржитися на несвоєчасну виплату виграшу, некоректну поведінку персоналу, відсутність кави, алкоголю, води і навіть… висловити свої пропозиції та побажання.

Під час обшуку виявлено та вилучено 12 одиниць комп’ютерної техніки, wi-fi роутер, за допомогою яких надавався доступ до азартних ігор, камера відеоспостереження, грошові кошти і навіть паспорт громадянина України, жителя м. Корець Рівненської області, ймовірно, залишений як застава унаслідок неспроможності розрахуватися.

Як повідомлялося раніше, на Київщині напали на працівників “Укрпошти” і викрали призначені для пенсій 200 тисяч.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...