На Житомирщині інвестують два мільярди у деревообробне підприємство

Після продовження дії мораторію на експорт лісу-кругляка у Житомирській області розпочали будівництво меблевої фабрики. 

Про це голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва, член парламентської фракції Радикальної партії Олега Ляшка Віктор Галасюк сказав під час засідання погоджувальної ради.

“З кожним днем наш з Олег Ляшко та колегами мораторій на експорт лісу-кругляка приносить Україні нові промислові перемоги.

Чудова новина – на території житомирського індустріального парку «ЖИТОМИР-CХІД» збудують «Житомирську меблеву фабрику» на 1250 робочих місць.

Інвестор обіцяє інвестувати у виробництво 2,5 млрд грн та платити середню зарплату не менше 8 тисяч гривень. Це те, що треба Україні замість кабальних кредитів МВФ і ЄС!

Як би не хотілося компрадорам з Мінекономіки, “безліс” в Україні не пройде! Ні через “аферу Денисенка”, ні через інші антиукраїнські махінації”, – додав народний депутат у дописі на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв про те, що завдяки дії мораторію на експорт лісу-кругляка у вересні 2016 року на Полтавщині відкрилося Кременчуцьке деревообробне підприємство «Інтерліс».

Підприємство «Інтерліс» є підприємством повного циклу переробки, нині виготовляє із необробленої деревини 4 види продукції: паркет, дубові щити, пелети та ламель. Поки що тут працює 100 людей.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...