На Васильківщині захоплюють сільськогосподарське підприємство, – Мосійчук

У Васильківському районі Київської області намагаються захопити потужне сільськогосподарське підприємство.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук.

“Напередодні Нового Року почалося рейдерське захоплення одного з сільськогосподарських підприємств Васильківщини, що на Київщині.

Рейдерське захоплення відбувається в інтересах колишнього голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка який наразі після падіння режиму Януковича переховується за кордоном. Рейдерське захоплення відбувається за участі заступника міністра юстиції, нардепів та чиновників органів місцевого самоврядування.

Зараз вивчаю всі обставини цього рейдерства. Найближчим часом оприлюдню прізвища і схему рейдерства”, – розповів парламентар.

Народний депутат додав, що звернуся до правоохоронних органів у зв’язку з правопорушенням.

Нагадаємо, раніше Міністерство юстиції України та “Ліга:Закон” презентували новий сервіс під назвою “SMS-МАЯК”, який стане додатковим інструментом у боротьбі з рейдерством. Щоб почати користуватися сервісом, слід отримати реєстраційний номер майна, перевірити наявність номера в реєстрі, а також поставити майно на контроль.

З цього моменту власник зможе дізнатися про всі зміни в реєстрі через SMS-повідомлення, у вигляді електронного листа, а також через сповіщення в кабінеті користувача програми.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...