На території VIP-поселення під Києвом напали журналістів, які знімали сюжет про міністра фінансів

На території закритого VIP-поселення «Золоче» під Києвом, невідомі напали на журналістів, котрі знімали сюжет про житло міністра фінансів Олександра Данилюка.

Невідомі напали на журналіста Ігоря Колтунова та оператора Владислава Плешакова, які знімали сюжет про нерухомість міністра фінансів Олександра Данилюка. При цьому, напад стався безпосередньо біля будинку міністра, – йдеться у сюжеті телеканалу 1+1.

“Щойно журналісти почали знімати будинок на телефон, на них напали, стали забороняти зйомку, намагалися відібрати відео у знімальної групи “Гроші” та навіть душити, а потім збити позашляховиком оператора програми, аби тільки українці не побачили розкішне житло держслужбовця”, – повідомила прес-служба каналу.

На каналі запевняють, що напад вчинили охоронці поселення та чоловік, який представився головою містечка.

За повідомленням прес-служби телеканалу, співробітники «Грошей» подали заяву до поліції на підставі статті 171 Кримінального кодексу України про перешкоджання журналістській діяльності.

У той же час, Детектору медіа, з посиланням речник Нацполіції Ярослава Тракала, повідомляє, що кореспонденти відмовилися написати заяву.

«Поліція виїжджала на місце. Однак знімальна група не писала жодних заяв, що їм запропонували зробити неодноразово. Якщо таке звернення і заява в поліцію будуть, ми готові реагувати і розслідувати цей інцидент», – цитує видання слова Тракала.

Зазначимо, раніше ГПУ запідозрила Данілюка в ухиленні від сплати податків, однак сам міністр наполегливо протестував проти можливості перевірки достовірності цих підозр.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...