На Рівненщині настала епоха справжніх війн за бурштин, – Лозовий

Рівненщина переживає розквіт епохи війн за нелегальний видобуток бурштину.

Про це повідомив депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий на своїй сторінці у Facebook.

Депутат зазначив, що під час перестрілки між копачами бурштину і невідомими, яка трапилася сьогодні у Рокитнівському районі Рівненщини, поліція втрутилася у ситуацію “не на стороні закону і правопорядку, а на стороні заїжджих бандитів. Рятували “гостей” від самосуду місцевих”.

Політик зазначив, що невідомі хотіли збирати так звану “данину” із копачів бурштину, в якості аргументів вони взяли з собою, поміж іншого, і бойові гранати. Однак під час перестрілки з місцевими жителями саме невідомі злочинці отримали поранення.

Лозовий виказав обурення тим фактом, що у Рокитнівському районному управлінні Національної поліції відмовились реагувати на повідомлення місцевих жителів про злочинців, а одну з двох заяв взагалі не зареєстрували.

Виходячи з ситуації, Лозовий звернувся до міністра внутрішніх справ Aрсена Авакова, в.о. керівника Національної поліції України Вадима Трояна і начальника Нацполіції у Рівненській області Валерія Присяжнюка з проханням невідкладно відреагувати на події на Рокитнівщині і відсторонити від виконання службових обов’язків начальника НП у Рокитнівському районі Михайла Євтушика.

“Бо керує паном Євтушиком, очевидно, не його поліцейське керівництво, а якась “криша”, яка приїхала в нашу область”, – підсумував Лозовий.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що нелегальний видобуток бурштину приносить копачам до мільйона доларів щоденного прибутку.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...