На перших зборах УВО ветерани АТО підготували звернення до депутатів та уряду

Сьогодні, 11-го липня, на установчих зборах, учасників бойових дій на Сході України, була заснована Українська Військова Організація (УВО). 

Про це стало відомо з допису, який з’явився на офіційній сторінці організації у Facebook.

Громадською Радою УВО, що складають ветерани ООС (АТО), було обрано Голову Української Військової Організації Aттіла Селлеі-Довженко.

На перших загальних зборах розглянули зокрема ревізію посвідчень УБД, вирішення отримання статусу УБД добровольцям, які ще його не отримали, державну програму та виділення коштів на будівництво житла ветеренам, військовим-переселенцям та переселенцям на 2018-2019 рр., призначення своїх представників до Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО тощо.

Як зазначив голова УВО, програмні завдання організації будуть розширюватись. Для цього найближчим часом будуть залучені представники областей, профільні організації та експерти.

Українська Військова Організація об’єднує ветеранів Збройних Сил України, Добровольчого руху, МВС, Національної гвардії та прикордонників. УВО готує свої пропозиції до народних депутатів, представників уряду та міністерств.

Нагадаємо, раніше активісти “Традиції і порядку” та “С14” зірвали збори проросійської партії у центрі Києва.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...