На окупованій частині Донеччини стали менше довіряти російським ЗМІ

На окупованих територіях Донецької області зменшився рівень радикального несприйняття українських ЗМІ і знизився рівень довіри до російських медіа.

Про це свідчить опитування, проведене з 10 до 26 грудня 2017 року українським офісом міжнародного дослідницького агентства IFAK Institut на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

“На окупованих територіях можна сказати, що зменшився рівень радикально негативного ставлення до українських ЗМІ. Зокрема, зменшилась кількість тих, хто повністю не довіряє українським ЗМІ – 26% (40% у 2016 році). Водночас, зросла частка тих, хто в чомусь довіряє, а в чомусь ні – 39% (25% у 2016 році)”, – йдеться у звіті соціологів.

“Відбулися помітні зміни у рівні довіри жителів окупованої частини Донецької області до російських ЗМІ. Зменшилась частка тих, хто повністю або скоріше довіряє. У сукупності це лише 19% (27% у 2016 році). Також збільшилась кількість тих, хто скоріше не довіряє російським ЗМІ, – з 11% у 2016 році до 23% у 2017 році”, – додають дослідники

Водночас, на підконтрольних Києву територіях Донецької області помітно знизився рівень довіри до українських ЗМІ. У сукупності повністю та скоріше довіряють національним медіа лише 16% (у 2016 році – 30%). Кількість тих, хто не довіряє, загалом зросла до 39%.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...