На Одеській залізниці зупинили півсотні вагонів з контрабандним лісом

Правоохоронці викрили злочинну схему контрабандного вивозу закордон через територію Одеської області ділової деревини на підставі підроблених документів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

У четвер, 5 січня 2017 року, співробітниками прокуратури області спільно з УЗЕ в області ДЗЕ НП України, УСБУ, Південного регіонального управління ДПСУ та СУ ГУ НП в області у ході обшуку виявлено 56 вагонів з деревиною на залізничних станціях «Кучурган» та «Роздільна-Сортувальна» регіональної філії Одеської залізниці.

Наразі деревина, яку планували незаконно експортувати до Румунії, вилучена. Готується клопотання щодо накладення арешту.

Прикметно, що відповідно до супровідних документів у вказаних вагонах мала перевозитись паливна деревина хвойних порід (дрова), а фактично там знаходилась ділова деревина (кругляк), експорт якої з 1 січня 2017 року заборонено.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом виготовлення та видачі сертифікатів про походження лісоматеріалів та підроблених товаро-транспортних накладних для експорту половника сосни триває (ч. 2 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України).

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...