На Одещині знайшли покинуту дитячу коляску з немовлям

Сьогодні о 04.30 ранку до чергової частини Кілійського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Суворова в Кілії на краю дорозі в дитячій колясці лежить маленька дитина.

Про це повідомляє Ізмаїльський відділ поліції в Одеській області.

Співробітники поліції негайно виїхали на місце події. У візку вони виявили дитину-дівчинку, яка була передана в дитячий будинок, на час встановлення її батьків і всіх обставин події. У лічені години працівники поліції встановили матір дівчинки.

PM695image001

26-річна мати знайденої дитини пояснила, що ввечері вона разом зі своїм 25-річним співмешканцем і дочкою, 2014 р.н., пішли в гості до родичів, де вживали спиртні напої.

PM126image002

Близько опівночі усі втрьох вони подалися додому. По дорозі зайшли до її матері, де залишався маленький син, щоб забрати його додому. Щоб не втрачати час, жінка сказала своєму співмешканцю, щоб він ішов з донькою додому, а вони з сином їх наздоженуть. Надалі жінка не захотіла будити малюка і залишилася спати з сином в будинку у бабусі.

Вранці наступного дня жінка зателефонувала співмешканцю і запитала, як там дворічна донька. На що він відповів, що дочки вдома немає. Пояснити, де коляска з дитиною, чоловік не зміг.

“За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 135 (залишення в небезпеці) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до двох років або позбавлення волі на той самий строк”, – розповідає начальник Кілійського відділення Ізмаїльської відділу поліції майор Юрій Мелованов.

При огляді медиками у дівчинки був виявлений педикульоз. Дитина на час поміщена в Кілійський дитячий будинок. Обстежуються умови проживання дітей у цій сім’ї. При зборі повної інформації щодо батьків буде прийнято рішення у встановленому законом порядку.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...