На Одещині військовий комісар вимагав гроші від призовника з вадами слуху

Працівники поліції задокументували злочинну діяльність військового комісара одного з районних військкоматів в Одеській області.

За даними правоохоронців, полковник вимагав від батька призовника хабара за те, щоб його сина із вадами слуху не призивали на службу, – повідомляє прес-служба Нацполіції України.

Комісар погрожував родичам, що «якщо почує негативну відповідь, то докладе максимум зусиль, аби призовник потрапив на передову, а також поніс адміністративну відповідальність за ухилення від служби».

Батько призовника звернувся до працівників Нацполіції по допомогу, які задокументували вимагання посадовою особою хабара у сумі 6,2 тисяч гривень.

Згодом оперативники поліції та слідчі військової прокуратури затримали військового комісара райвійськомату. З його кишені правоохоронці вилучили 6,2 тис. гривень, які він одержав від батька призовника у якості неправомірної вигоди.

PM598image002 PM512image003

PM938image004

За фактом отримання хабара відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Наразі за місцем роботи та проживання полковника проводяться обшуки.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...