На Львівщині, зі сміттєзвалища невідомі незаконно вивозять гудронову сировину

Напередодні на території Грибовицького сміттєзвалища з гудронного озера невідомі особи без необхідних дозволів займаються несанкціонованим відбором гудронів.

Про це повідомив голова комісії з питань сільського господарства, екології та раціонального використання природних ресурсів Ігор Муравський.

“Зараз коло Грибовицького сміттєзвалища на гудронному озері № 2 відбувається несанкціонований відбір гудронів (крадіжка). Прохання під’їхати хто змаже. Поліція і прокуратура повідомлені.” – зазначає еколог.

Еколог просить допомогти у правовому полі розібратись з проблемою.

Зазначимо, що самі гудрони є шкідливими відходами, які небезпечні для здоров’я людей та довкілля, оскільки містять багато сірчаної кислоти.

Гудрони, які зберігаються на території Грибовицького звалища відносяться до другого класу небезпеки після радіоактивних, тому технологія їх зберігання, переробки чи транспортування має бути з суворим дотриманням технології.

За приблизними підрахунками, там є від 200 до 500 тисяч тонн кислих гудронів. Усі вони належать Львівському дослідному нафтомаслозаводу, який нині є банкрутом. Однак, якщо Україна не вирішить проблеми з цими гудронами, це може стати на заваді її вступу до ЄС.

Нагадаємо, що на Львівщині поліцейській протаранив цивільну автівку.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...