На Львівщині вшанували пам’ять січовиків Карпатської України

На Верецькому перевалі – неподалік села Климець Сколівського району – делегації від Львівської та Закарпатської областей вшанували січовиків Карпатської України.

Урочистості присвятили 78-річчю проголошення незалежності Карпатської України та розстрілу її захисників, – повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні на цьому місці ми маємо усвідомити, що нам нема чого посипати голову попелом за нашу новітню історію, нема чого хилити голову перед нашими ворогами. Бо маємо кому, ким і чим боронити рідну землю. І тут, саме на цій землі ми маємо сказати, що кожен з нас зробить все, щоби ми були єдині. Кожен з нас зробить все, аби ні клаптика української землі не було віддано ворогу. А те, що сьогодні окуповане – повинно повернутися в лоно матері-України. Бо саме за це загинули тут січові стрільці. І саме за це стоять зараз наші воїни на сході» – зазначив голова облдержадміністрації Олег Синютка.

На перевалі відбулось урочисте віче, до меморіалу поклали квіти та запалили лампадки у пам’ять про загиблих патріотів.

Уже цього року, до Дня героїв, 14 жовтня, на цьому місці має постати монумент загиблим січовикам, зараз на перевалі тривають підготовчі роботи.

Нагадаємо, раніше на Тернопільщині створили перший в Україні меморіальний комплекс січових стрільців.