На Київському залізничному вокзалі від початку року зафіксовано більше сотні крадіжок та пограбувань

У 2018 році на головному залізничному вокзалі Києва сталося 23 пограбування та 78 крадіжок особистого майна пасажирів.

Про це повідомив директор вокзалу “Київ-Пасажирський” Олег Шарварко, – пише Україна Кримінальна.

“Якщо судити за офіційними цифрами, то в 2018 році на столичному вокзалі було зафіксовано 23 випадки пограбування, з них 18 були розкриті; 5 розбійних нападів, розкриті всі; 78 випадків крадіжки особистого майна пасажирів, з яких розкрито 32. Ще було два випадки нанесення тяжких тілесних ушкоджень, обидва вдалося розкрити”, – розповів він.

За його словами, адміністрацією вокзалу також вирішується питання з приводу наявності у вестибюлях і на платформах значної кількості безхатченків та осіб ромської національності. Директор запевнив, що всі ці люди в разі відсутності у них проїзних документів видворяються з території вокзалу або передаються поліції.

“Громадяни ромської національності традиційно масово бувають на вокзалі тільки раз на рік, після Пасхи в поминальні дні. До речі, в цьому році їх було раз в 10 менше, а ось істерії в пресі – раз у 10 більше. На територію вокзалу допускалися тільки ті громадяни, які мали проїзні документи на поїзди в найближчі 24 години, згідно з правилами пасажирських перевезень, іншим пропонувалося залишити вокзальний комплекс. Все фіксувалося актами, протоколами, фото- і відеозйомками “, – розповів він.

Шарварко додав, що на київському вокзалі, як правило, перебувають роми із Закарпатської області та Румунії.

Нагадаємо, нещодавно мешканці Солом’янського району Києва повідомили про величезний циганський табір, який ночує на столичному вокзалі. Правоохоронні органи, до яких зверталися пасажири, на ромів не реагували та проходили повз.

За словами користувачів соцмереж, через табір циган на столичному вокзалі стоїть нестерпний сморід. Роми сплять на підлозі, заважаючи людям пересуватися.

Мешканці Солом’янського району продовжують очікувати реакції правоохоронних органів і влади на справжній жах, який коїться майже у центрі української столиці.

Крім того, мешканці столиці звертають увагу на непристосованість Київського залізничного вокзалу для людей з особливими потребами. Як видно з оприлюднених кадрів, на сходах Київського вокзалу відсутні пандуси і навіть звичайні ескалатори часто не працюють.

За словами одного з пасажирів вокзалу з обмеженими можливостями, таким людям важко спуститися вниз до потягів на колії.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...