На Київщині затримали колекторів, які скуповували борги, збільшуючи їх у десятки разів

Поліцейські Київщини спільно з обласною прокуратурою та СБУ затримали членів організованої групи, які займалися незаконною колекторською діяльністю.

Як з’ясували правоохоронці, члени групи скуповували борги, збільшуючи їх в десятки раз, після чого незаконно вимагали у людей повернути гроші.

Аби “вибити” борги, зловмисники діяли жорстко: телефонували боржникам, їхнім родичам, сусідам, колегам, погрожуючи їм фізичною розправою та викраденням, – йдеться у повідомленні поліції.

Вимагачами виявилися п’ятеро осіб, віком від 29 до 33 років, серед них дві дівчини.

І хоча, задля уникнення кримінальної відповідальності, колектори навіть зареєстрували товариство з обмеженою відповідальністю, учасникам групи повідомили про підозру за ч. 4 ст. 189 (Вимагання) ККУ. Санкція статті передбачає до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Зазначимо, про агресивні методи роботи колекторів періодично повідомляють з різних регіонів країни, так, наприкінці минулого року ЗМІ розповіли, що в Одесі з’явилися колектори, які без суду забирають квартири, а вже нещодавно на Хмельниччині колектори погрожували учням, вимагаючи повернути борг працівниці школи.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...