На ГО “Біличанський рибалка” чиниться незаконний тиск

12 лютого у Святошинському районі Києва невідомий намагався організувати незаконний вилов риби з водойм, які перебувають під охороною ГО “Біличанський рибалка”.

До журналістів видання ІНФОРМАТОР звернулися предстваники громадської організації з проханням допомогти.

12 лютого на території Святошинських озер невідомий намагався організувати незаконний вилов риби. Після того як представники ГО “Біличанський рибалка” виявили порушника і попросили його припинити чинити протиправні дії, чоловік звинуватив членів громадської організації у порушенні закону та перешкоджанні вилову риби.

Невідомий поводив себе агресивно, постійно говорив про власний статус, показував посвідчення, чи то адвоката, чи то представника юричної фірми, а коли такі дії чоловіка не дали бажаного результату – порушник викликав поліцію.

Поліціянти, які прибули на виклик невідомого, підтвердили законність існування ГО “Біличанський рибалка” на підставі відповідних документів.

В результаті на порушника був складений протокол про порушення ним норм чинного законодавства України та опитано свідків правопорушення.

Очевидці подій відзначають, що особа поводила себе підозріло і, ймовірно, мотивом протиправних дій було не бажання незаконно ловити рибу, а встановити на якій основі ГО “Біличанський рибалка” опікуються благоустроєм та порядком Святошинських озер.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що Радикальна партія та ГО «Біличанський рибалка» влаштували киянам свято на Водохреща.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...